बलिउडकी नायीका कट्रिना कैफ जस्तै देखिने नेपाली एलिना को हुन् (तस्विर सहित)

बलिउडकी नायीका कट्रिना कैफलाई नेपालमा नचिन्नेहरु थोरै मात्र छन् होला । वलिउडमा आफ्नो क्षमताका कारउा उनि एक सुपर हिट नायीकाकी रुपमा स्थापीत छिन् । उनले धेरै फिल्महरु खेलेका छन् । जुन वलिउडको बक्स अफिसमा राम्रो आम्दानी गरेका छन् । बिदेशी भुमिमा जन्म लीएकी उनले वलिउडमा आफ्नो करिएर बनाएकी हुन् ।

उनले मेने प्उार क्यु कीया, नमस्ते लण्डन, पार्टनर,रेस,राजनेता, एक था टाईगर, धुम थ्री, भारत लगाएतका चलचित्रहरु चर्चित रहेका छन् । तर पछिल्लो समय एक नेपाली महिला सामाजिक सञ्जालमा भाईरल भएकी छिन् । उनि भाईरल हुनुको कारण भने बलिउडकी नायीका कट्रिना हुन् ।

एलिना राइ नाम गरेकी ति युवती कट्रिना कैफको जस्तै रुपरंग भएका कारण भारल भएकी हुन्। पछिल्लो समय उनि टिक टकमा निकैनै चर्चित छिन् । सामाजिक सञ्जालमा उनको तस्विर र टिक टक भिडियोलाई देख्न जो कोहि पनि कट्रिना भनेर झुक्कि रहेका छन्

इटालियन बुक्यानिर-२५० को मूल्य कति पर्छ नेपाली बजारमा ?

काठमाडौं– नेपाली बजारमा क्लासिक लुक भएको इटालियन मोटरसाइकल भित्रिएको छ । इटालियन कम्पनी इटलजेटको बुक्यानिर २५० आइ मोटरसाइकल भित्र्याइएको हो ।

केही दिन यता यो बाइकको माग बजामार बढ्दो देखिएको छ । यो बाइकमा २५०सीसी भि–ट्वीन ४ स्ट्रोक इन्जिन लगाइएको छ । यसमा उपलब्ध फ्युल इन्जेक्टेड एयरकुल्ड एसओएसी इन्जिनले ८ हजार आरपीएममा १४ किलोवाट पावरका साथै ६ हजार आरपीएममा १९ एनएम टर्क उत्पादन गर्छ ।

यसको इन्जिनमा पाँच स्पीड गियरबक्स दिइएको छ । १४ लिटर क्षमताको फ्युल ट्यांकी भएको यो बाइकको तौल १२८ किलोग्राम रहेको छ । यसको फ्रन्ट र रियरमा १७ इन्चको अलोय ह्वील लगाइएको छ ।

लम्बाई २०६० एमएम, चौडाई ७५० एमएम, उचाई १०९० एमएम भएको बाइकको ह्वीलवेश १४४० एमएम रहेको छ । यसको सिट हाइट भने ८२० एमएम रहेको छ । यसको अगाडि चक्कामा २८० एमएम र पछाडि २४० एमएमको डिस्क ब्रेक लगाइएको छ ।

यसको फ्रन्टमा ३७ एमएमको टेलिस्कोपिक फ्रन्ट सस्पेन्सन लगाइएको छ भने रियरमा हाइड्रोलिक मनोशक दिइएको छ । नेपाली बजारमा यो बाइकले रोयल इन्फिल्ड क्लासिक ३५० सँग प्रतिस्पर्धा गर्दै आएको छ । यो बाइक नेपाली बजारमा ५ लाख ६१ हजार रुपैयाँमा बिक्री भइरहेको छ ।

प्रतिघन्टा १३१ किलोमिटरको टप स्पीड क्षमता भएको इटलजेट २५० आइले एक लिटरमा ३० किलोमिटर माइलेज प्रदान गर्ने कम्पनीले दाबी गरेको छ । यसमा आकर्षक प्रोजेक्टर हेडल्याम्प, पाइलट ल्याम्प, एलइडी टेललाइट लगायतका विभिन्न विशेषता दिइएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *